Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kątów Rybackich do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Kątów Rybackich, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Kątach Rybackich na pewno potrzebujesz praktycznego programu, który pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen pobytów.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł analiz i raportów, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Bałtyk Resort 30.11.2015 11:47

W naszym obiekcie korzystamy z tego oprogramowania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się funkcje dodatkowe, zwłaszcza szybkie rozliczenia, których nie widzieliśmy wcześniej w innych programach hotelowych. Rezerwacje dodaje się momentalnie, więc wszystko odbywa się bardzo bez zarzutu.

Pensjonat*** Karkonoski SPA 30.11.2015 12:55

NFhotel u nas się sprawdza. Używamy już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę usatysfakcjonowani. Według nas, to na tę chwilę jeden z najwygodniejszych programów jakich używaliśmy. Jest prosty w obsłudze i darmowy, ma dużo przydatnych funkcji oraz opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Dodaj komentarz