Na konferencjach w Kątach Rybackich

Zerkając pobieżnie na turystyczny profil Kątów Rybackich, zapewne mało kto skojarzyłby tę kameralną miejscowość letniskową nad Zalewem Wiślanym - i niedaleko plaż Morza Bałtyckiego - z dystyngowanym i elitarnym światem biznesu oraz poważnych konferencji. Owszem, większość obiektów noclegowych to stosunkowo małe ośrodki bez jakiejkolwiek sali konferencyjnej, ale są wyjątki od tej reguły.

Rzecz oczywista nikt, kto myśli zdroworozsądkowo, nie oczekuje że w Kątach Rybackich pojawią się duże stowarzyszenia naukowe czy wielkie firmy, żeby opracowywać strategie globalnego rozwoju na trzy dekady w przód. Jeśli już, to z konferencyjnej oferty tutejszych obiektów noclegowych będą korzystać małe i średnie grupy, w granicach kilkudziesięciu bądź około stu osób. Wszelkie konferencje, panele dyskusyjne, spotkania robocze czy szkolenia potrzebują przede wszystkim stosownych warunków do pracy. Chodzi o takie rzeczy jak zaplecze do prezentacji multimedialnych, flipcharty na rozmaite burze mózgów czy systemy nagłaśniające dla wykładów bądź przemówień.

A na koniec wypadałoby jeszcze wspomnieć o takim aspekcie, jak atrakcje w czasie wolnym. Nie da się ukryć, że Kąty Rybackie nie mogą zaproponować wiele ponad relaks w SPA, wieczorki taneczne i ogniska w plenerze… choć tutaj wiele zależy od inwencji samych uczestników konferencji oraz gospodarzy obiektów. Zainteresowanych ofertami z najpopularniejszą lokalizacji w Polsce - czyli Krakowa - odsyłamy na https://konferencje.net.pl/krakow z aktualną bazą ogłoszeń.

Dodano: 2017-09-22 09:43:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz