5 najlepszych atrakcji dla dzieci - wczasy w Kątach Rybackich z całą rodziną

5 najlepszych atrakcji dla dzieci - wczasy w Kątach Rybackich z całą rodziną

Pomorskie Kąty Rybackie to niebywale wdzięczny kurort turystyczny. Położone na malowniczych Żuławach, nad brzegiem rozległego Zalewu Wiślanego, tuż przy piaszczystych plażach Bałtyku i wodach obfitującej w bursztyny Zatoki Gdańskiej. Warunki do relaksującego wypoczynku wprost wymarzone, zwłaszcza w trakcie słonecznego lata. A co z atrakcjami dla dzieci?

To niezwykle istotna kwestia dla wszystkich, którzy planują wakacyjny wyjazd z najbliższą rodziną w pełnym składzie. Dzieciaki mają to do siebie, że znacznie szybciej zaczynają odczuwać męczące znużenie - a gdzie jak gdzie, ale w Kątach Rybackich ciężko spodziewać się dużych parków rozrywki. Prędzej objazdowego miasteczka i automatów z grami przy barach, czyli dość standardowych propozycji nad polskim morzem w sezonie letnim. A jako że sama zabawa na plaży większości dzieci nie wystarczy, warto potraktować Kąty Rybackie jako o bazie wypadowej na parę interesujących wycieczek po okolicy. W dalszej części artykułu prezentujemy 5 nadzwyczaj atrakcyjnych miejsc, które szczególnie polecamy rodzinom z dziećmi.

Dodano: 2018-04-18 12:29:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
18.04.2018 13:02

A ja mam inną propozycję: wspólne wędkowanie. Mając pod nosem tyle akwenów i łowisk, jak ma to miejsce w Kątach Rybackich, okazji do wyjścia na ryby z dzieciakami będzie aż nadto. Najlepiej z jakiejś łodzi, wtedy wrażenia będą o wiele większe. Być może wędkarstwo nie należy do najbardziej emocjonujących atrakcji dla dzieci, ale to jeden z lepszych sposobów na wspólne spędzanie wolnego czasu.

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   Anonim  z 1.01.1970 01:00  Anuluj