Park linowy Mierzeja

Poruszanie się pomiędzy kolejnymi drzewami na dużej wysokości to świetny sprawdzian sprawności i odwagi. Taką zabawę w Tarzana zapewnia park linowy “Mierzeja” w Stegnie, składający się z 6 tras o łącznej długości ponad 850 metrów. We wszystkich wariantach posiada w sumie 85 przeszkód do pokonania.

Kładki, zjeżdżalnie, tyrolki, mostki i inne wymyślne odcinki wymagają pełnej koncentracji, ale też gwarantują niepowtarzalne wrażenia. Ekscytująca rozrywka w parkach linowych dostępna jest również dla małych dzieci, a to dzięki bezpiecznym trasom, zbudowanym z uwzględnieniem możliwości maluchów. Ścieżka dla najmłodszych w Stegnie to 12 stacji na 85 metrach. Kolejne trasy to “Mała” (13, 100 m), “Niska” (14, 84 m), “Średnia” (17, 144 m), “Duża” (17, 226 m) oraz “Tyrolkowa” (12, 217 m).

W parku “Mierzeja” w Stegnie na miłośników aktywnej zabawy czeka kilka ekstra możliwości, zaprojektowanych przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży. Duże pole dla wyszalenia się dają eurobungee (połączenie trampoliny z elastyczną liną), kule wodne oraz klasyczny - acz nowocześnie urządzony i wyposażony - plac zabaw.

Warto dodać, że drugi park tej samej sieci znajduje się w Krynicy Morskiej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 5.09.2019 16:01

Wybieramy się do tego Parku linowego z synem, będziemy w okolicach Stegny na krótkim rodzinnym wyjeździe i myślę, że warto będzie skorzystać z takiej rozrywki w ostatnich dniach ładnej pogody.

Dodaj komentarz