Minigolf

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Krynicy Morskiej, pośród wielu atrakcji nie zabrakło również toru do Minigolfa. To bardzo ciekawa gra towarzyska, która świetnie sprawdza się w gronie rodziny i przyjaciół. A aktywnie spędzone chwile, w dodatku na świeżym powietrzu zawsze świetnie wpływają na samopoczucie. W grze tej nie liczy się czas, a jak najmniejsza liczba wykonanych uderzeń.

Krynicki tor do Minigolfa posiada ponadto certyfikat stwierdzający, że obiekt spełnia wszystkie warunki Światowej Federacji Minigolfa. Co roku odbywają się też na nim Grand Prix Krynicy Morskiej w grze w Mini Golfa. Warto więc tu zawitać i spróbować swoich sił w tym tylko pozornie "mini" sporcie.

Mini przewodnik

Interesująca gra o towarzyskim charakterze. Wymaga przede wszystkim skupienia, techniki, pomysłowości i wyobraźni przestrzennej przy pokonywaniu kolejnych przeszkód i wbiciach piłeczki. Pole w Krynicy Morskiej składa się z 18 dołków, posiada również międzynarodowy certyfikat Światowej Federacji Minigolfa - regularnie organizowane są tutaj prestiżowe zawody.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja