Mała Holandia - Bystra Stajnia

Profesjonalny ośrodek jazdy konnej z wykwalifikowaną kadrą instruktorską oraz niezbędnym dla koni i jeźdźców zapleczem infrastrukturalnym. Mała Holandia i Bystra Stajnia to w zasadzie dwie nazwy dla jednej i tej samej szkółki, położonej ok. 5 kilometrów od południowo-wschodnich dzielnic Gdańska. Stosunkowo blisko, a zarazem wystarczająco daleko od betonowych blokowisk i hałaśliwego miasta.

W Małej Holandii przeprowadza się zróżnicowane zajęcia i treningi jazdy konnej. Jedne skierowane do początkujących amatorów, spragnionych przede wszystkim relaksu i aktywnego wypoczynku. Inne zaś pomogą tym, którzy startują w zawodach sportowych, np. skoków przez przeszkody. Bystra Stajnia buduje swoją ofertę na 4 typach jazd:

  • lonżowanie i prowadzanki - idealne dla najmłodszych i poznania absolutnych podstaw utrzymania się w siodle
  • maneż - oprowadzanie oraz samodzielne jazdy na specjalnym placu
  • jazdy w grupie - niezbędne są już pewne umiejętności
  • jazdy w terenie - powszechnie uważane za najprzyjemniejszą formę spędzania czasu z końmi ; udział w takiej wycieczce również wymaga opanowania podstaw jazdy konnej

Rzecz jasna ośrodek Mała Holandia - Bystra Stajnia organizuje również jeździeckie półkolonie dla dzieci i młodzieży.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 21.08.2019 10:12

W tym roku zastanawiałam się czy ie wykupić kolonii w Małej Holandii dla córki, chyba jednak było warto. No cóż, na przyszły rok może się zdecyduję. Słyszę i czytam same dobre opinie o tej stajni.

Dodaj komentarz